Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži SK KOSTELEC-BANÍK MIKULČICE

SK KOSTELEC-BANÍK MIKULČICE

SK Kostelec-Baník Mikulčice    3:1  /1:1/

 

  • Sestava: Cahlík Jan-Bužek Radek-Černý Jiří-Hochman Radek-Borkovec  Pavel l                                                     Kotásek Mirek-Lochman Jan-Horák Dušan-Mukenšnábl  Zdeněk
  • Talaš Olin, David Gabriel,

 

Střídání:      56´-Lochman Ondra za Zdenka Mukenšnábla

66´-Horák David za Honzu Lochmana

85´-Křižka Jakub za Oldu Talaše

Dále byli připraveni: Hudec Josef, Křižka Zdeněk, Lochman Václav,

Chyběli:     Fukan Milan-dlouhodobě zraněn,

Macek Svatopluk ml – povinnosti v FC Slovácko

 

Zápas se hrál na těžkém, vodou nasáklém trávníku, místy se tvořili kaluže. Z tohoto důvodu jsme nastoupili do zápasu s tím, že se vyvarujeme kombinací a naší hru hodně zjednodušíme. Se stejnou taktikou na nás vyrukoval i soupeř.

Ze začátku zápasu měli více ze hry hráči Mikulčic, kteří dlouhými nakopávanými balony hledali svého vytáhlého útočníka Anovčina. Při  jednom takovém nákopu a špatné domluvě našich obránců, jsme prohráli hlavičkový souboj, míč se dostal k volnému hráči hostí, který z hranice malého vápna poslal hosty do vedení.  Po obdržené brance kluci přidali na důrazu a pomalu jsme začali soupeře přehrávat. Vypracovali jsme si několik standartních situací, ale nedotáhli je do konce. Čtvrt hodiny před koncem poločasu jsme zahrávali asi z 30m trestný kop, střelu Radka Bužka gólman hostí jen vyrazil a pro Gábina Davida již nebyl problém dorazit míč do sítě a srovnat stav zápasu. Zbytek poločasu se obě mužstva snažila dlouhými nákopy překvapit obranu soupeře, ale  žádnou  velkou šanci si ani jedno mužstvo nevypracovalo.

Druhý poločas jsme odehráli velmi dobře, byli jsme lepším mužstvem a hra se odehrávala většinou na polovině hráčů Mikulčic. Dvakrát se velmi dobře uvolnil Olda Talaš, ale jeho finální přihrávce chyběla přesnost. Pak byl ve velké šanci Gábin David, jeho hlavičku však vykopl z brankové čáry obránce hostí. Stále jsme se tlačili před hostující branku a  vedoucího gólu jsme se přece jenom dočkali.. V pokutovém území se nejlépe zorientoval Gábin David a parádními nůžkami vstřelil krásnou branku. O několik minut později mohlo být naše vedení dvougólové. Pronikajícího Gábina zastavil hostující brankář jen za cenu faulu a kopala se penalta. Před jejím provedením obdržel hostující brankář druhou žlutou a byl vyloučen. Penaltu zahrával Mirek Kotásek, k naší smůle však branku přestřelil. Neproměněná penalta nás nijak nedeprimovala a dál jsme soupeře přehrávali. Oddechli jsme si však až při dalším našem vstřeleném gólu, hattrick zkompletoval Gábin David-jeho střelu si srazil hráč hostí do vlastní branky. Závěr zápasu jsme si už pohlídali, Mikulčice do vážnější šance nepustili a mohli si tak vychutnat své první vítězství v novém ročníku okresního přeboru.

Myslím, že až na prvních dvacet minut, jsme byli lepším týmem a vítězství si zasloužili. I když, i vlivem špatného terénu ,nebyl zápas místy moc fotbalový, těší mě, že jsem u našich hráčů viděl bojovnost a nasazení, které nám v předešlých zápasech chybělo.  Čekají nás další zápasy a já věřím, že i v nich ukážeme, že umíme bojovat a rvát se pro vítězství.

 

Macek Svatopluk

 

trenér

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 110 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)