SK KOSTELEC-BANÍK MIKULČICE

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži SK KOSTELEC-BANÍK MIKULČICE

SK KOSTELEC-BANÍK MIKULČICE

SK Kostelec-Baník Mikulčice    3:1  /1:1/

 

  • Sestava: Cahlík Jan-Bužek Radek-Černý Jiří-Hochman Radek-Borkovec  Pavel l                                                     Kotásek Mirek-Lochman Jan-Horák Dušan-Mukenšnábl  Zdeněk
  • Talaš Olin, David Gabriel,

 

Střídání:      56´-Lochman Ondra za Zdenka Mukenšnábla

66´-Horák David za Honzu Lochmana

85´-Křižka Jakub za Oldu Talaše

Dále byli připraveni: Hudec Josef, Křižka Zdeněk, Lochman Václav,

Chyběli:     Fukan Milan-dlouhodobě zraněn,

Macek Svatopluk ml – povinnosti v FC Slovácko

 

Zápas se hrál na těžkém, vodou nasáklém trávníku, místy se tvořili kaluže. Z tohoto důvodu jsme nastoupili do zápasu s tím, že se vyvarujeme kombinací a naší hru hodně zjednodušíme. Se stejnou taktikou na nás vyrukoval i soupeř.

Ze začátku zápasu měli více ze hry hráči Mikulčic, kteří dlouhými nakopávanými balony hledali svého vytáhlého útočníka Anovčina. Při  jednom takovém nákopu a špatné domluvě našich obránců, jsme prohráli hlavičkový souboj, míč se dostal k volnému hráči hostí, který z hranice malého vápna poslal hosty do vedení.  Po obdržené brance kluci přidali na důrazu a pomalu jsme začali soupeře přehrávat. Vypracovali jsme si několik standartních situací, ale nedotáhli je do konce. Čtvrt hodiny před koncem poločasu jsme zahrávali asi z 30m trestný kop, střelu Radka Bužka gólman hostí jen vyrazil a pro Gábina Davida již nebyl problém dorazit míč do sítě a srovnat stav zápasu. Zbytek poločasu se obě mužstva snažila dlouhými nákopy překvapit obranu soupeře, ale  žádnou  velkou šanci si ani jedno mužstvo nevypracovalo.

Druhý poločas jsme odehráli velmi dobře, byli jsme lepším mužstvem a hra se odehrávala většinou na polovině hráčů Mikulčic. Dvakrát se velmi dobře uvolnil Olda Talaš, ale jeho finální přihrávce chyběla přesnost. Pak byl ve velké šanci Gábin David, jeho hlavičku však vykopl z brankové čáry obránce hostí. Stále jsme se tlačili před hostující branku a  vedoucího gólu jsme se přece jenom dočkali.. V pokutovém území se nejlépe zorientoval Gábin David a parádními nůžkami vstřelil krásnou branku. O několik minut později mohlo být naše vedení dvougólové. Pronikajícího Gábina zastavil hostující brankář jen za cenu faulu a kopala se penalta. Před jejím provedením obdržel hostující brankář druhou žlutou a byl vyloučen. Penaltu zahrával Mirek Kotásek, k naší smůle však branku přestřelil. Neproměněná penalta nás nijak nedeprimovala a dál jsme soupeře přehrávali. Oddechli jsme si však až při dalším našem vstřeleném gólu, hattrick zkompletoval Gábin David-jeho střelu si srazil hráč hostí do vlastní branky. Závěr zápasu jsme si už pohlídali, Mikulčice do vážnější šance nepustili a mohli si tak vychutnat své první vítězství v novém ročníku okresního přeboru.

Myslím, že až na prvních dvacet minut, jsme byli lepším týmem a vítězství si zasloužili. I když, i vlivem špatného terénu ,nebyl zápas místy moc fotbalový, těší mě, že jsem u našich hráčů viděl bojovnost a nasazení, které nám v předešlých zápasech chybělo.  Čekají nás další zápasy a já věřím, že i v nich ukážeme, že umíme bojovat a rvát se pro vítězství.

 

Macek Svatopluk

 

trenér

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 118 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)