Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži SK Kostelec - Uhřice 3:3 /1:1/

SK Kostelec - Uhřice 3:3 /1:1/

Sestava: Cahlík Jan-Bužek Radek-Černý Jiří-Hochman Radek-Borkovec Pavel

Kotásek Mirek-Horák Dušan-Macek Svaťa-Horák David

Mukenšnábl Zdeněk-David Gabriel

Byli připraveni:       Hudec Josef, Lochman Václav, Křižka Zdeněk,

Chyběli:                Talaš Oldřich, Fukan Milan, Lochman Honza,Křižka Jakub - zraněni

Hrbáček Petr - dovolená

Lochman Ondra - účast na svatbě

Střídání:                Vašek Lochman za Zdenka Mukenšnábla

Střelci branek:       Horák David, Horák Dušan,Macek Svaťa

Začátek zápasu byl vyrovnaný, hostující tým spoléhal na své rychlonohé útočníky, které zásoboval dlouhými míči stoper našeho soupeře. Tyto nákopy nám dělali problémy, při jednom z nich postupoval hostující hráč sám na našeho brankáře-Honza Cahlík zachránil. Naši kluci se snažili kombinovat, ale přihrávky byly často nepřesné a někdy i zbytečně zdlouhavé. Přesto jsme se dostali do vedení, v pokutovém území se dobře orientoval David Horák a překonal hostujícího brankáře. O několik minut jsme mohli naše vedení navýšit-do pokutového území se prodral Dušan Horák, jeho umístěnou přízemní střelu hostující brankář nohou vytáhl na roh. Bohužel , místo dvoubrankového vedení bylo vyrovnáno, ve středu hřiště jsme neudrželi míč, hosté šli do rychlého brejku a střelou podél našeho brankáře srovnali stav zápasu. O chvíli později jsme mohli prohrávat, opakovala se podobná situace jako při první brance, k našemu štěstí hostující hráč minul naši branku.

Druhý poločas jsme začali opět špatně. Po několika minutách hodně nešikovně fauloval ve vápně Dušan Horák a hosté se ujali vedení. Pokutový kop byl nařízen správně, škoda jen , že podobnou situaci neposoudil sudí i na druhé straně. Po vedoucí brance jsme měli mírnou převahu, ale žádnou větší příležitost jsme si nevypracovali. Hosté dobře bránili a spoléhali na rychlé brejky.Dostali se i do jedné slibné standartní situace, zahrávali trestný kop, střela byla dobře umístěná, ale Honza si s ní poradil.Při jednom z dalších brejků soupeře jsme zase špatně pokryli záložníka hostí, který vyslal do úniku svého spoluhráče, a ten nedal Honzovi v brance šanci a prohrávali jsme o dvě branky. V těchto chvílích to s námi nevypadalo dobře. Musím však kluky pochválit za bojovnost, zápas jsme nezabalili a snažili se s utkáním ještě něco udělat. Asi čtvrt hodiny před koncem jsme snížili na 2:3, z hranice malého vápna vstřelil gól hlavou Dušan Horák.Stále jsme se tlačili do útoku Gábin David nastřelil tyč, dvě střely Davida Horáka byly nepřesné, Vyrovnání jsme se přece jenom dočkali, po levé straně zatáhl míč Gábin David a jeho centr dorazil do brány Svaťa Macek.  V tuto chvíli  do konce zápasu zbývalo cca deset minut a věřili jsme, že jsme schopni ještě zápas vyhrát. Zabrzdilo nás však vyloučení Gábina Davida. Ani soupeř se však nechtěl smířit s remízou a dostal se do  dvou slibných příležitostí, které však nevyužil. Zápas skončil remízou, ze které nemá radost, pravděpodobně ,ani jedno mužstvo.

Svatopluk Macek -trenér

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 72 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
Dnes
24. únor 2018
(* 24.02.1992)