SK Kostelec - Uhřice 3:3 /1:1/

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži SK Kostelec - Uhřice 3:3 /1:1/

SK Kostelec - Uhřice 3:3 /1:1/

Sestava: Cahlík Jan-Bužek Radek-Černý Jiří-Hochman Radek-Borkovec Pavel

Kotásek Mirek-Horák Dušan-Macek Svaťa-Horák David

Mukenšnábl Zdeněk-David Gabriel

Byli připraveni:       Hudec Josef, Lochman Václav, Křižka Zdeněk,

Chyběli:                Talaš Oldřich, Fukan Milan, Lochman Honza,Křižka Jakub - zraněni

Hrbáček Petr - dovolená

Lochman Ondra - účast na svatbě

Střídání:                Vašek Lochman za Zdenka Mukenšnábla

Střelci branek:       Horák David, Horák Dušan,Macek Svaťa

Začátek zápasu byl vyrovnaný, hostující tým spoléhal na své rychlonohé útočníky, které zásoboval dlouhými míči stoper našeho soupeře. Tyto nákopy nám dělali problémy, při jednom z nich postupoval hostující hráč sám na našeho brankáře-Honza Cahlík zachránil. Naši kluci se snažili kombinovat, ale přihrávky byly často nepřesné a někdy i zbytečně zdlouhavé. Přesto jsme se dostali do vedení, v pokutovém území se dobře orientoval David Horák a překonal hostujícího brankáře. O několik minut jsme mohli naše vedení navýšit-do pokutového území se prodral Dušan Horák, jeho umístěnou přízemní střelu hostující brankář nohou vytáhl na roh. Bohužel , místo dvoubrankového vedení bylo vyrovnáno, ve středu hřiště jsme neudrželi míč, hosté šli do rychlého brejku a střelou podél našeho brankáře srovnali stav zápasu. O chvíli později jsme mohli prohrávat, opakovala se podobná situace jako při první brance, k našemu štěstí hostující hráč minul naši branku.

Druhý poločas jsme začali opět špatně. Po několika minutách hodně nešikovně fauloval ve vápně Dušan Horák a hosté se ujali vedení. Pokutový kop byl nařízen správně, škoda jen , že podobnou situaci neposoudil sudí i na druhé straně. Po vedoucí brance jsme měli mírnou převahu, ale žádnou větší příležitost jsme si nevypracovali. Hosté dobře bránili a spoléhali na rychlé brejky.Dostali se i do jedné slibné standartní situace, zahrávali trestný kop, střela byla dobře umístěná, ale Honza si s ní poradil.Při jednom z dalších brejků soupeře jsme zase špatně pokryli záložníka hostí, který vyslal do úniku svého spoluhráče, a ten nedal Honzovi v brance šanci a prohrávali jsme o dvě branky. V těchto chvílích to s námi nevypadalo dobře. Musím však kluky pochválit za bojovnost, zápas jsme nezabalili a snažili se s utkáním ještě něco udělat. Asi čtvrt hodiny před koncem jsme snížili na 2:3, z hranice malého vápna vstřelil gól hlavou Dušan Horák.Stále jsme se tlačili do útoku Gábin David nastřelil tyč, dvě střely Davida Horáka byly nepřesné, Vyrovnání jsme se přece jenom dočkali, po levé straně zatáhl míč Gábin David a jeho centr dorazil do brány Svaťa Macek.  V tuto chvíli  do konce zápasu zbývalo cca deset minut a věřili jsme, že jsme schopni ještě zápas vyhrát. Zabrzdilo nás však vyloučení Gábina Davida. Ani soupeř se však nechtěl smířit s remízou a dostal se do  dvou slibných příležitostí, které však nevyužil. Zápas skončil remízou, ze které nemá radost, pravděpodobně ,ani jedno mužstvo.

Svatopluk Macek -trenér

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 64 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)