Home Muži SK Kostelec - Uhřice 3:3 /1:1/

Kotásek Mirek-Horák Dušan-Macek Svaťa-Horák David

Mukenšnábl Zdeněk-David Gabriel

Byli připraveni:       Hudec Josef, Lochman Václav, Křižka Zdeněk,

Chyběli:                Talaš Oldřich, Fukan Milan, Lochman Honza,Křižka Jakub - zraněni

Hrbáček Petr - dovolená

Lochman Ondra - účast na svatbě

Střídání:                Vašek Lochman za Zdenka Mukenšnábla

Střelci branek:       Horák David, Horák Dušan,Macek Svaťa

Začátek zápasu byl vyrovnaný, hostující tým spoléhal na své rychlonohé útočníky, které zásoboval dlouhými míči stoper našeho soupeře. Tyto nákopy nám dělali problémy, při jednom z nich postupoval hostující hráč sám na našeho brankáře-Honza Cahlík zachránil. Naši kluci se snažili kombinovat, ale přihrávky byly často nepřesné a někdy i zbytečně zdlouhavé. Přesto jsme se dostali do vedení, v pokutovém území se dobře orientoval David Horák a překonal hostujícího brankáře. O několik minut jsme mohli naše vedení navýšit-do pokutového území se prodral Dušan Horák, jeho umístěnou přízemní střelu hostující brankář nohou vytáhl na roh. Bohužel , místo dvoubrankového vedení bylo vyrovnáno, ve středu hřiště jsme neudrželi míč, hosté šli do rychlého brejku a střelou podél našeho brankáře srovnali stav zápasu. O chvíli později jsme mohli prohrávat, opakovala se podobná situace jako při první brance, k našemu štěstí hostující hráč minul naši branku.

Druhý poločas jsme začali opět špatně. Po několika minutách hodně nešikovně fauloval ve vápně Dušan Horák a hosté se ujali vedení. Pokutový kop byl nařízen správně, škoda jen , že podobnou situaci neposoudil sudí i na druhé straně. Po vedoucí brance jsme měli mírnou převahu, ale žádnou větší příležitost jsme si nevypracovali. Hosté dobře bránili a spoléhali na rychlé brejky.Dostali se i do jedné slibné standartní situace, zahrávali trestný kop, střela byla dobře umístěná, ale Honza si s ní poradil.Při jednom z dalších brejků soupeře jsme zase špatně pokryli záložníka hostí, který vyslal do úniku svého spoluhráče, a ten nedal Honzovi v brance šanci a prohrávali jsme o dvě branky. V těchto chvílích to s námi nevypadalo dobře. Musím však kluky pochválit za bojovnost, zápas jsme nezabalili a snažili se s utkáním ještě něco udělat. Asi čtvrt hodiny před koncem jsme snížili na 2:3, z hranice malého vápna vstřelil gól hlavou Dušan Horák.Stále jsme se tlačili do útoku Gábin David nastřelil tyč, dvě střely Davida Horáka byly nepřesné, Vyrovnání jsme se přece jenom dočkali, po levé straně zatáhl míč Gábin David a jeho centr dorazil do brány Svaťa Macek.  V tuto chvíli  do konce zápasu zbývalo cca deset minut a věřili jsme, že jsme schopni ještě zápas vyhrát. Zabrzdilo nás však vyloučení Gábina Davida. Ani soupeř se však nechtěl smířit s remízou a dostal se do  dvou slibných příležitostí, které však nevyužil. Zápas skončil remízou, ze které nemá radost, pravděpodobně ,ani jedno mužstvo.

Svatopluk Macek -trenér