Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Dambořice - SK Kostelec 0:3 / 0:2/

Dambořice - SK Kostelec 0:3 / 0:2/

Sestava: Cahlík Jan-Bužek Radek-Macek Svaťa-Hochman Radek-Borkovec Pavel

Horák David-Černý Jiří-Horák Dušan-Kotásek Mirek

Lochman Ondra-Lochman Václav

Střídání:  /60/ Hrbáček Petr za Radka Hochmana,    /80/ Křižka Jakub za Vaška Lochmana

Chyběli:  Talaš Oldřich,Lochman Jan,Fukan Milan - zraněni,

Mukenšnábl Zdeněk - nemoc

Hudec Josef - účast na svatbě

Křižka Zdeněk - pracovní povinnosti

David Gabriel-karetní trest

Střelci branek: Lochman Vašek,Kotásek Mirek, Bužek Radek,

 

Utkání jsme zvládli a po zásluze si odvážíme z Dambořic tři body. Od začátku zápasu jsme soupeře přehrávali a v prvních deseti minutách si vypracovali několik šancí. Tu první neproměnil David Horák před kterým se otevřela po přihrávce Ondry Lochmana téměř prázdná brána, David však trefil z hranice penalty domácího obránce a následnou dorážku nevyužil jeho mladší bratr Dušan, který branku přestřelil. Vzápětí se ve velké šanci ocitl Vašek Lochman, který však dobře neusměrnil z hranice malého vápna přihrávku Davida Horáka. O několik minut si vše vynahradil, po přihrávce Ondry vstřelil naši vedoucí branku. Po získání vedení jsme však iniciativu přepustili domácím, ale do vyložené šance jsme je nepustili. V těchto chvílích naše hra nebyla dobrá, bylo hodně nepřesných přihrávek, pozdě jsme dostupovali k domácím hráčům a nechávali jim hodně prostoru. Klid do naší hry vnesla druhá branka, Vašek Lochman důsledně sledoval míč, v pokutovém území byl faulován a  nařízený pokutový kop proměnil Mirek Kotásek. Toto byl klíčový okamžik zápasu, neboť za faul byl vyloučen domácí brankář. V závěru poločasu se domácí snažili vstřelit kontaktní branku, ale mimo několika rohových kopů, které jsme dobře vyřešili, se k žádné příležitosti nedostali.

Do druhého poločasu domácí vstoupili s hodně defenzivní taktikou, zůstávali na své polovině a do útočení se jim moc nechtělo. My jsme měli míč na kopačkách, hru jsme kontrolovali a do předu jsme se také nijak nehnali. Asi v 55 minutě byl vyloučen další domácí hráč a o utkání bylo prakticky rozhodnuto. Domácí se dostali pouze k jedné střele z hranice velkého vápna, se kterou si Jenda Cahlík poradil. Nutno dodat, že tuto šanci jim nabídl Jirka Černý svojí nepřesnou přihrávkou. My jsme se do šancí dostávali, ale bohužel je neproměnili. Dvě šance měl Petr Hrbáček a Jakub Křižka, hodně našich akcí jsme pokazili tím, že jsme si nepohlídali ofsajdy. Na ofsajdovou past vyzrál Radek Bužek, který na vlastní polovině přebral míč, domácí hráči čekali přihrávku na naše útočníky, které vystavovali do ofsajdu, místo přihrávky šel Buža sám a střelou podél domácího gólmana zvýšil naše vedení. Potom už se zápas jenom dohrával, hru jsme kontrolovali a zápas dovedli do vítězného konce.

Naše vítězství je zasloužené, byli jsme lepším mužstvem, byly tam i chyby, které by kvalitnější soupeř mohl potrestat. Jak a co zlepšit si rozebereme na tréninku.

Macek Svatopluk-trenér

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 145 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)