Dambořice - SK Kostelec 0:3 / 0:2/

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Dambořice - SK Kostelec 0:3 / 0:2/

Dambořice - SK Kostelec 0:3 / 0:2/

Sestava: Cahlík Jan-Bužek Radek-Macek Svaťa-Hochman Radek-Borkovec Pavel

Horák David-Černý Jiří-Horák Dušan-Kotásek Mirek

Lochman Ondra-Lochman Václav

Střídání:  /60/ Hrbáček Petr za Radka Hochmana,    /80/ Křižka Jakub za Vaška Lochmana

Chyběli:  Talaš Oldřich,Lochman Jan,Fukan Milan - zraněni,

Mukenšnábl Zdeněk - nemoc

Hudec Josef - účast na svatbě

Křižka Zdeněk - pracovní povinnosti

David Gabriel-karetní trest

Střelci branek: Lochman Vašek,Kotásek Mirek, Bužek Radek,

 

Utkání jsme zvládli a po zásluze si odvážíme z Dambořic tři body. Od začátku zápasu jsme soupeře přehrávali a v prvních deseti minutách si vypracovali několik šancí. Tu první neproměnil David Horák před kterým se otevřela po přihrávce Ondry Lochmana téměř prázdná brána, David však trefil z hranice penalty domácího obránce a následnou dorážku nevyužil jeho mladší bratr Dušan, který branku přestřelil. Vzápětí se ve velké šanci ocitl Vašek Lochman, který však dobře neusměrnil z hranice malého vápna přihrávku Davida Horáka. O několik minut si vše vynahradil, po přihrávce Ondry vstřelil naši vedoucí branku. Po získání vedení jsme však iniciativu přepustili domácím, ale do vyložené šance jsme je nepustili. V těchto chvílích naše hra nebyla dobrá, bylo hodně nepřesných přihrávek, pozdě jsme dostupovali k domácím hráčům a nechávali jim hodně prostoru. Klid do naší hry vnesla druhá branka, Vašek Lochman důsledně sledoval míč, v pokutovém území byl faulován a  nařízený pokutový kop proměnil Mirek Kotásek. Toto byl klíčový okamžik zápasu, neboť za faul byl vyloučen domácí brankář. V závěru poločasu se domácí snažili vstřelit kontaktní branku, ale mimo několika rohových kopů, které jsme dobře vyřešili, se k žádné příležitosti nedostali.

Do druhého poločasu domácí vstoupili s hodně defenzivní taktikou, zůstávali na své polovině a do útočení se jim moc nechtělo. My jsme měli míč na kopačkách, hru jsme kontrolovali a do předu jsme se také nijak nehnali. Asi v 55 minutě byl vyloučen další domácí hráč a o utkání bylo prakticky rozhodnuto. Domácí se dostali pouze k jedné střele z hranice velkého vápna, se kterou si Jenda Cahlík poradil. Nutno dodat, že tuto šanci jim nabídl Jirka Černý svojí nepřesnou přihrávkou. My jsme se do šancí dostávali, ale bohužel je neproměnili. Dvě šance měl Petr Hrbáček a Jakub Křižka, hodně našich akcí jsme pokazili tím, že jsme si nepohlídali ofsajdy. Na ofsajdovou past vyzrál Radek Bužek, který na vlastní polovině přebral míč, domácí hráči čekali přihrávku na naše útočníky, které vystavovali do ofsajdu, místo přihrávky šel Buža sám a střelou podél domácího gólmana zvýšil naše vedení. Potom už se zápas jenom dohrával, hru jsme kontrolovali a zápas dovedli do vítězného konce.

Naše vítězství je zasloužené, byli jsme lepším mužstvem, byly tam i chyby, které by kvalitnější soupeř mohl potrestat. Jak a co zlepšit si rozebereme na tréninku.

Macek Svatopluk-trenér

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 47 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)