Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Starý Poddvorov-SK Kostelec 4:3 / 0:0/

Starý Poddvorov-SK Kostelec 4:3 / 0:0/

Sestava: Cahlík Jan-Hochman Radek-Macek Svaťa-Bužek Radek-Borkovec Pavel

Lochman Ondra-Černý Jiří-Hrbáček Petr-Horák David

Lochman Vašek-David Gábin

Střídání: 70´Lochman Honza za Davida Horáka

87´Křižka Zdeněk za zraněného Petra Hrbáčka

Dále byl připraven: Hudec Josef

Chyběli: Talaš Olin, Křižka Jakub, Fukan Milan - zraněni,

Horák Dušan, Mukenšnábl Zdeněk, Kotásek Mirek - rodinné záležitosti

Střelci branek: Gábin David 2x, Ondra Lochman 1x

 

V Poddvorově jsme sehráli nešťastný zápas. Začátek zápasu nám ale vůbec nevyšel. Nechávali jsme domácím moc prostoru a hodně špatně bránili. Už v páté minutě se domácí ujali vedení z nařízené penalty za ruku Svatě Macka. O chvíli později to s námi mohlo být ještě horší, domácí měli další dvě příležitosti. První reflexivním zákrokem zmařil Honza Cahlík, při druhé domácímu hráči chyběl k zakončení větší klid.Po této šanci domácích jsme začali konečně hrát a domácí hráče přehrávat. V desáté minutě vyrovnal Ondra Lochman-jeho centr skončil za zády překvapeného domácího brankáře. V této fázi zápasu jsme měli další brankové příležitosti David Horák  dlouho váhal se střelou, až mu ji domácí obránce zblokoval, v další příležitosti ten samý hráč branku přestřelil. Pak jsme zase dvakrát inkasovali. Nejdříve při standartní situaci Honza Cahlík míč slabě vyboxoval a nikým nehlídaný hrač domácích poslal našeho soupeře do vedení. O chvíli později to s námi vypadalo ještě hůř. Domácí využili dlouhého nákopu a zvýšili svoje vedení. Na konci poločasu jsme mohli náskok domácích snížit, v pokutovém území byl evidentně ve výborné příležitosti faulován Vašek Lochman, penalta se však nepískala.

Druhý poločas jsme odehráli dobře, domácí jsme přehrávali a odměnou nám byly dvě branky, kterými jsme srovnali stav zápasu. Obě  vstřelil Gábin David, při první se dobře orientoval v pokutovém území a prudkou střelou nedal domácímu brankáři šanci, při druhé si naskočil na centr Petra Hrbáčka. V této chvíli jsme věřili, že si můžeme z Poddvorova odvézt alespoň bod. Bohužel naše radost z vyrovnání  netrvala dlouho. Prakticky po minutě se domácí dostali znovu do vedení, kdy nepovedený odkop naší obrany potrestali velmi hezkou střelou. Po obdržené brance jsme se snažili o vyrovnání, dostávali se do příležitostí, ale branku se nám již vstřelit nepodařilo. Dobré příležitosti měli Gábin David, Honza Lochman a v samotném závěru i Ondra Lochman. Musíme však říct, že i domácí hráči se snažili vstřelit branku a při jednom takovém útoku nastřelili tyč.

Je to škoda, dnes jsme neodehráli  špatný zápas a minimálně bod jsme si, především za výkon ve druhém poločase, zasloužili. Škoda jen, že se stále dopouštíme v obraně mnoha chyb, za které nás soupeř trestá.

Macek Svatopluk-trenér

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 149 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)