Home Muži Starý Poddvorov-SK Kostelec 4:3 / 0:0/

Chyběli: Talaš Olin, Křižka Jakub, Fukan Milan - zraněni,

Horák Dušan, Mukenšnábl Zdeněk, Kotásek Mirek - rodinné záležitosti

Střelci branek: Gábin David 2x, Ondra Lochman 1x

V Poddvorově jsme sehráli nešťastný zápas. Začátek zápasu nám ale vůbec nevyšel. Nechávali jsme domácím moc prostoru a hodně špatně bránili. Už v páté minutě se domácí ujali vedení z nařízené penalty za ruku Svatě Macka. O chvíli později to s námi mohlo být ještě horší, domácí měli další dvě příležitosti. První reflexivním zákrokem zmařil Honza Cahlík, při druhé domácímu hráči chyběl k zakončení větší klid.Po této šanci domácích jsme začali konečně hrát a domácí hráče přehrávat. V desáté minutě vyrovnal Ondra Lochman-jeho centr skončil za zády překvapeného domácího brankáře. V této fázi zápasu jsme měli další brankové příležitosti David Horák  dlouho váhal se střelou, až mu ji domácí obránce zblokoval, v další příležitosti ten samý hráč branku přestřelil. Pak jsme zase dvakrát inkasovali. Nejdříve při standartní situaci Honza Cahlík míč slabě vyboxoval a nikým nehlídaný hrač domácích poslal našeho soupeře do vedení. O chvíli později to s námi vypadalo ještě hůř. Domácí využili dlouhého nákopu a zvýšili svoje vedení. Na konci poločasu jsme mohli náskok domácích snížit, v pokutovém území byl evidentně ve výborné příležitosti faulován Vašek Lochman, penalta se však nepískala.

Druhý poločas jsme odehráli dobře, domácí jsme přehrávali a odměnou nám byly dvě branky, kterými jsme srovnali stav zápasu. Obě  vstřelil Gábin David, při první se dobře orientoval v pokutovém území a prudkou střelou nedal domácímu brankáři šanci, při druhé si naskočil na centr Petra Hrbáčka. V této chvíli jsme věřili, že si můžeme z Poddvorova odvézt alespoň bod. Bohužel naše radost z vyrovnání  netrvala dlouho. Prakticky po minutě se domácí dostali znovu do vedení, kdy nepovedený odkop naší obrany potrestali velmi hezkou střelou. Po obdržené brance jsme se snažili o vyrovnání, dostávali se do příležitostí, ale branku se nám již vstřelit nepodařilo. Dobré příležitosti měli Gábin David, Honza Lochman a v samotném závěru i Ondra Lochman. Musíme však říct, že i domácí hráči se snažili vstřelit branku a při jednom takovém útoku nastřelili tyč.

Je to škoda, dnes jsme neodehráli  špatný zápas a minimálně bod jsme si, především za výkon ve druhém poločase, zasloužili. Škoda jen, že se stále dopouštíme v obraně mnoha chyb, za které nás soupeř trestá.

Macek Svatopluk-trenér