Starý Poddvorov-SK Kostelec 4:3 / 0:0/

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Starý Poddvorov-SK Kostelec 4:3 / 0:0/

Starý Poddvorov-SK Kostelec 4:3 / 0:0/

Sestava: Cahlík Jan-Hochman Radek-Macek Svaťa-Bužek Radek-Borkovec Pavel

Lochman Ondra-Černý Jiří-Hrbáček Petr-Horák David

Lochman Vašek-David Gábin

Střídání: 70´Lochman Honza za Davida Horáka

87´Křižka Zdeněk za zraněného Petra Hrbáčka

Dále byl připraven: Hudec Josef

Chyběli: Talaš Olin, Křižka Jakub, Fukan Milan - zraněni,

Horák Dušan, Mukenšnábl Zdeněk, Kotásek Mirek - rodinné záležitosti

Střelci branek: Gábin David 2x, Ondra Lochman 1x

 

V Poddvorově jsme sehráli nešťastný zápas. Začátek zápasu nám ale vůbec nevyšel. Nechávali jsme domácím moc prostoru a hodně špatně bránili. Už v páté minutě se domácí ujali vedení z nařízené penalty za ruku Svatě Macka. O chvíli později to s námi mohlo být ještě horší, domácí měli další dvě příležitosti. První reflexivním zákrokem zmařil Honza Cahlík, při druhé domácímu hráči chyběl k zakončení větší klid.Po této šanci domácích jsme začali konečně hrát a domácí hráče přehrávat. V desáté minutě vyrovnal Ondra Lochman-jeho centr skončil za zády překvapeného domácího brankáře. V této fázi zápasu jsme měli další brankové příležitosti David Horák  dlouho váhal se střelou, až mu ji domácí obránce zblokoval, v další příležitosti ten samý hráč branku přestřelil. Pak jsme zase dvakrát inkasovali. Nejdříve při standartní situaci Honza Cahlík míč slabě vyboxoval a nikým nehlídaný hrač domácích poslal našeho soupeře do vedení. O chvíli později to s námi vypadalo ještě hůř. Domácí využili dlouhého nákopu a zvýšili svoje vedení. Na konci poločasu jsme mohli náskok domácích snížit, v pokutovém území byl evidentně ve výborné příležitosti faulován Vašek Lochman, penalta se však nepískala.

Druhý poločas jsme odehráli dobře, domácí jsme přehrávali a odměnou nám byly dvě branky, kterými jsme srovnali stav zápasu. Obě  vstřelil Gábin David, při první se dobře orientoval v pokutovém území a prudkou střelou nedal domácímu brankáři šanci, při druhé si naskočil na centr Petra Hrbáčka. V této chvíli jsme věřili, že si můžeme z Poddvorova odvézt alespoň bod. Bohužel naše radost z vyrovnání  netrvala dlouho. Prakticky po minutě se domácí dostali znovu do vedení, kdy nepovedený odkop naší obrany potrestali velmi hezkou střelou. Po obdržené brance jsme se snažili o vyrovnání, dostávali se do příležitostí, ale branku se nám již vstřelit nepodařilo. Dobré příležitosti měli Gábin David, Honza Lochman a v samotném závěru i Ondra Lochman. Musíme však říct, že i domácí hráči se snažili vstřelit branku a při jednom takovém útoku nastřelili tyč.

Je to škoda, dnes jsme neodehráli  špatný zápas a minimálně bod jsme si, především za výkon ve druhém poločase, zasloužili. Škoda jen, že se stále dopouštíme v obraně mnoha chyb, za které nás soupeř trestá.

Macek Svatopluk-trenér

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 104 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)