Slovan Bzenec B - SK Kostelec 1:4 /0:1/

Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Slovan Bzenec B - SK Kostelec 1:4 /0:1/

Slovan Bzenec B - SK Kostelec 1:4 /0:1/

Sestava: Cahlík Jan-Hochman Radek-Macek Svaťa-Bužek Radek-Borkovec Pavel

Lochman Ondra-Lochman Honza-Hrbáček Petr-Horák Dušan

Horák David-Gábin David

Střídání: 60´Kotásek Mirek za Peťu Hrbáčka

87´Křižka Zdeněk za Dušana Horáka

Dále byl připraven: Hudec Josef

Chyběli: Talaš Olin, Černý Jiří,Křižka Jakub, Fukan Milan-zranění

Lochman Vašek, Mukenšnábl Zdeněk-nemoc,

Střelci branek: Honza Lochman 2x, Gábin David, Horák Dušan,

 

Velmi důležité vítězství pro naše mužstvo, i když zápas tak jednoznačný nebyl a pro domácí je to možná dost krutá porážka. I tak si myslím, že jsme si vítězství zasloužili. První poločas měli malinko navrch domácí hráči, ale kromě jediné šance, kterou zlikvidoval Honza Cahlík si větší příležitost nevypracovali. My jsme první poločas hrozili především z brejků. V prvním se ocitl dobře hrající David Horák, ale bohužel jeho přihrávku na Gábina vystihl domácí brankář. Do vedení jsme šli po úniku Gábina Davida, který našel před brankou Honzu Lochmana a ten skóroval. Domácí se snažili dostávat k naší brance dlouhými nákopy, ale ty se nám dařilo dobře odvracet, nebo je likvidoval Honza Cahlík. Do šaten jsme odcházeli tedy s jednogólovým náskokem.

Začátek druhého poločasu nám vyšel parádně. Hned ve třetí minutě jsme zvýšili na 2:0, po rohovém kopu se trefil Dušan Horák, ke kterému se odrazil vyražený míč, a pro Dušana už nebyl problém dostat balon do sítě. O několik minut později jsme na tom byli ještě líp. Ondra Lochman našel v pokutovém území Gábina, který obelstil obránce i gólmana a pohodlně skoroval. Vedli jsme 3:0 a byli na dobré cestě k vítězství. V těchto chvílích místo toho, aby jsme hráli v klidu, jsme začali vyrábět spoustu chyb. Nejdříve se špatně domluvil Svaťa Macek s Honzou Cahlíkem v rohu pokutového území a domácí zahrávali standartní situaci . Standartku jsme přežili, včetně serie rohových kopů. Když už jsme si mysleli, že nejhorší máme za sebou domácí snížili, když využili chyby v naší rozehrávce. O několik minut později to mohlo být ještě horší, soupeř však z trestného kopu trefil jen brankovou konstrukci naší branky. Poslední šancí domácích byl další trestný kop z hranice šestnáctky,který však  zahráli špatně. Od tohoto okamžiku jsme zase převzali iniciativu a hráli většinou na polovině Bzence. Své vedení jsme zvýšili deset minut před koncem, Mirek Kotásek zatáhl míč po pravé straně a krásně přihrál Honzovi Lochmanovi, který vstřelil svoji druhou branku v zápase.

Pochvalu zaslouží celé mužstvo za bojovnost, především ve druhém poločase, mrzí mě však, že při našem vedení 3:0 jsme pustili soupeře do několika šancí, které,kdyby proměnil, mohl být zápas ještě dramatický. Stálo při nás i štěstí, ale tak to ve fotbale chodí.

Svatopluk Macek-trenér

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #3 2015-01-11 13:32
A repossession affects future lending opportunities.Also visit my page :: title loan new orleans louisiana: http://www.marstea.cn/?q=content/credit-auto-pawn-73106
Citovat
 
 
0 #2 2014-12-24 08:05
Hey! This is my 1st comment here so I just wanted to give a quick shout out and tell you I truly
enjoy reading your articles. Can you recommend any other blogs/websites/forums that go
over the same topics? Thanks a ton!

Here is my site :: xfinity email sign in (Hamish: http://www.petsitterhouseswap.com/members/joer37zuwyeifj/activity/17039/)
Citovat
 
 
0 #1 2014-10-20 18:01
Nemyslím, že měli domácí navrch v I.pol. Z mého pohledu byl Kostelec lepším týmem v obou poločasech. Hráči o sobě věděli a i na asi špatném terénu se snažili kombinovat. Z mého pohledu jednoznačná výhra hostů a . . . forma jde nahoru, škoda, že začínáte se sběrem bodů se zpožděním . .. .

Ždánicím máte co vracet. . . .

Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 119 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Břetislav Junášek
Břetislav Junášek
... bude mit 55 let
Zítra
22. srpen 2018
(* 22.08.1963)