Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži SK Kostelec - Kovo Ždánice 3:1 /1:1/

SK Kostelec - Kovo Ždánice 3:1 /1:1/

Sestava: Cahlík Jan-Černý Jiří-Macek Svaťa-Bužek Radek-Borkovec Pavel

Kotásek Mirek-Lochman Honza-Horák Dušan-Horák David

Lochman Vašek-David Gábin,

Střídání: 65´Ondra Lochman za Vaška Lochmana

80´Zdeněk Mukenšnábl za Davida Horáka

88´Zdeněk Křižka za Gábina Davida

Dále byl připraven: Hudec Josef,

Chyběli: Talaš Olda, Fukan Milan, Hochman Radek, Křižka Jakub - zraněni

Hrbáček Petr -pracovní povinnosti

Branky: Gabriel David 3x,

 

 

Ze zápasu jsme měli trochu obavy. Nejenže nás čekal těžký soupeř, ale provázela nás i velká marodka. Do zápasu nemohl nastoupit ze začátku Ondra Lochman-silné nachlazení, na seznam zraněných se dostal i Radek Hochman a ne zcela zdrávi nastupovali i Jirka Černý a Pavel Borkovec. O to víc je vítězství cennější a pochvalu zaslouží celé mužstvo za předvedený výkon, včetně kluků na lavičce.

Zápas jako tradičně jsme však nezačali nejlépe, již ve třetí minutě mohl jít soupeř do vedení, na poslední chvíli však šanci zmařil Pavel Borkovec. Po této situaci jsme začali lépe bránit a první poločas byl  vyrovnaný, kdy příležitosti ke skórování měla obě mužstva. Do první naší šance se dostal David Horák, ale místo střely mu míč utekl za postranní čáru. Pak jsme měli dvě velmi dobré příležitosti po rohových kopech, hlavičky našich hráčů však skvěle zlikvidoval hostující brankář. V polovině poločasu jsme inkasovali-dovolili jsme ve středu pole hráči Ždánic Radku Ždánskému lehce zpracovat míč a jeho přihrávku útočník soupeře proměnil ve vedoucí branku. Tento gól nás na několik minut vyvedl z tempa a v těchto chvílích naše hra nebyla zrovna optimální.Hosté mohli své vedení navýšit, ale šanci soupeře zlikvidoval Honza Cahlík. Kluci však stále bojovali a po deseti minutách jsme se znovu dostali do hry  a vytvořili si i šance. Nejdříve neproměnil David Horák a po něm Vašek Lochman. Do konce poločasu jsme se přece jenom dočkali vyrovnání-v poslední minutě Dušan Horák poslal do úniku Gábina Davida a ten prostřelil hostujícího gólmana.

Druhý poločas byl z naší strany velmi dobrý, převzali jsme iniciativu, byli lepším mužstvem a vypracovali si i brankové příležitosti. Musím říct, že jsme vzadu hráli  dobře a šikovné útočníky Ždánic do vyložené příležitosti nepustili. Dobře jsme bránili i standartní situace,co neodvrátila naše obrana jistil v brance Honza Cahlík. Vedení jsme se dočkali asi ve dvacáté minutě-Jirka Černý vybídl k úniku Gábina Davida a ten nezaváhal. Naše vedení mohlo být za malou chvíli ještě větší, ale ani Ondra Lochman ani Gábin David svoje šance neproměnili. Jeden náš brejk, kdy šli naši dva hráči na hostujícího brankáře zastavil praporek pomezního rozhodčího.Třetí branky jsme se však přesto dočkali, Svaťa Macek zahrál dlouhý míč za hostující obranu a Gábin svým třetím gólem rozjásal naše fanoušky. Třetí branka nás uklidnila, mohli přijít i další - svůj poslední brejk Gábin nedotáhl do konce, hlavičce Honzy Lochmana chyběla přesnost. To nás však nemuselo zvlášť mrzet, neboť hosté již branku nevstřelili a my jsme se mohli radovat z důležitého vítězství.

Jak už jsem se zmínil, pochvalu zaslouží všichni hráči, hráli jsme proti silnému soupeři, který především v prvním poločase prokazoval svou kvalitu.

Svatopluk Macek-trenér

 

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 47 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
Dnes
24. únor 2018
(* 24.02.1992)