Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži SK Kostelec - Kovo Ždánice 3:1 /1:1/

SK Kostelec - Kovo Ždánice 3:1 /1:1/

Sestava: Cahlík Jan-Černý Jiří-Macek Svaťa-Bužek Radek-Borkovec Pavel

Kotásek Mirek-Lochman Honza-Horák Dušan-Horák David

Lochman Vašek-David Gábin,

Střídání: 65´Ondra Lochman za Vaška Lochmana

80´Zdeněk Mukenšnábl za Davida Horáka

88´Zdeněk Křižka za Gábina Davida

Dále byl připraven: Hudec Josef,

Chyběli: Talaš Olda, Fukan Milan, Hochman Radek, Křižka Jakub - zraněni

Hrbáček Petr -pracovní povinnosti

Branky: Gabriel David 3x,

 

 

Ze zápasu jsme měli trochu obavy. Nejenže nás čekal těžký soupeř, ale provázela nás i velká marodka. Do zápasu nemohl nastoupit ze začátku Ondra Lochman-silné nachlazení, na seznam zraněných se dostal i Radek Hochman a ne zcela zdrávi nastupovali i Jirka Černý a Pavel Borkovec. O to víc je vítězství cennější a pochvalu zaslouží celé mužstvo za předvedený výkon, včetně kluků na lavičce.

Zápas jako tradičně jsme však nezačali nejlépe, již ve třetí minutě mohl jít soupeř do vedení, na poslední chvíli však šanci zmařil Pavel Borkovec. Po této situaci jsme začali lépe bránit a první poločas byl  vyrovnaný, kdy příležitosti ke skórování měla obě mužstva. Do první naší šance se dostal David Horák, ale místo střely mu míč utekl za postranní čáru. Pak jsme měli dvě velmi dobré příležitosti po rohových kopech, hlavičky našich hráčů však skvěle zlikvidoval hostující brankář. V polovině poločasu jsme inkasovali-dovolili jsme ve středu pole hráči Ždánic Radku Ždánskému lehce zpracovat míč a jeho přihrávku útočník soupeře proměnil ve vedoucí branku. Tento gól nás na několik minut vyvedl z tempa a v těchto chvílích naše hra nebyla zrovna optimální.Hosté mohli své vedení navýšit, ale šanci soupeře zlikvidoval Honza Cahlík. Kluci však stále bojovali a po deseti minutách jsme se znovu dostali do hry  a vytvořili si i šance. Nejdříve neproměnil David Horák a po něm Vašek Lochman. Do konce poločasu jsme se přece jenom dočkali vyrovnání-v poslední minutě Dušan Horák poslal do úniku Gábina Davida a ten prostřelil hostujícího gólmana.

Druhý poločas byl z naší strany velmi dobrý, převzali jsme iniciativu, byli lepším mužstvem a vypracovali si i brankové příležitosti. Musím říct, že jsme vzadu hráli  dobře a šikovné útočníky Ždánic do vyložené příležitosti nepustili. Dobře jsme bránili i standartní situace,co neodvrátila naše obrana jistil v brance Honza Cahlík. Vedení jsme se dočkali asi ve dvacáté minutě-Jirka Černý vybídl k úniku Gábina Davida a ten nezaváhal. Naše vedení mohlo být za malou chvíli ještě větší, ale ani Ondra Lochman ani Gábin David svoje šance neproměnili. Jeden náš brejk, kdy šli naši dva hráči na hostujícího brankáře zastavil praporek pomezního rozhodčího.Třetí branky jsme se však přesto dočkali, Svaťa Macek zahrál dlouhý míč za hostující obranu a Gábin svým třetím gólem rozjásal naše fanoušky. Třetí branka nás uklidnila, mohli přijít i další - svůj poslední brejk Gábin nedotáhl do konce, hlavičce Honzy Lochmana chyběla přesnost. To nás však nemuselo zvlášť mrzet, neboť hosté již branku nevstřelili a my jsme se mohli radovat z důležitého vítězství.

Jak už jsem se zmínil, pochvalu zaslouží všichni hráči, hráli jsme proti silnému soupeři, který především v prvním poločase prokazoval svou kvalitu.

Svatopluk Macek-trenér

 

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 66 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)