Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži SK Kostelec-KEN Veselí 4:3 /2:3/

SK Kostelec-KEN Veselí 4:3 /2:3/

Sestava: Cahlík Jan-Černý Jiří-Macek Svaťa-Bužek Radek-Borkovec Pavel

Kotásek Mirek-Honza Lochmann-Horák Dušan-Lochman Ondra

Lochman Václav-David Gábin

Střídání: Horák David za Vaška Lochmana

Hrbáček Petr za Honzu Lochmana

Křižka Zdeněk za Ondru Lochmana

Mukenšnábl Zdeněk za Gábina Davida

Dále byl připraven Hudec Josef

Chyběli: Talaš Olin, Hochman Radek, Křižka Jakub, Fukan Milan,

Střelci branek: Vašek Lochman, Svaťa Macek, Gabin David 2x,

Zápas s KEN Veselí se hrál jako odložený, kdy v původním termínu bylo celé kolo okresního přeboru zrušeno kvůli dešti. Ani odloženému zápasu  počasí moc nepřálo, hrálo se na těžkém hodně podmáčeném terénu,kvalita zápasu byla však dobrá-obě mužstva se snažili hrát kombinační fotbal a diváci se zápasem museli být spokojeni. Byl napínavý a zajímavý až do konce.

Začátek zápasu se nám vydařil, po rohovém kopu cca v desáté minutě vstřelil naši branku Vašek Lochman. Naše vedení však netrvalo dlouho po několika minutách hosté srovnali-hostující hráč obešel tři naše hráče a zakončil do prázdné branky. Prakticky z protiútoku Ondra Lochman našel Gábina Davida a ten získal opět vedení na naši stranu. O pár minut mohlo být naše vedení dvougólové, střelu Honzy Lochmana z deseti metrů zlikvidoval hostující brankář, chvíli na to šel sám na brankáře hostí Gábin David, trefil jen brankáře. Z protiútoku se hosté dostali k autu, dlouhý aut jsme nepohlídali a bylo srovnáno. Velká chyba. O chvíli později s námi bylo ještě hůř, hosté se dostali do vedení střelou z velkého vápna parádním angličanem.

Druhý poločas jsme začali špatně, nejdříve hostům zmařil šanci Honza Cahlík, následně z prázdné branky vykopával Svaťa Macek. Postupem času jsme získávali převahu a dostávali se do dobrých příležitostí. Kluci bojovali, hostům trochu docházely síly, ale stále jsme se nemohli prosadit. Šanci Honzy Lochmana zastavil praporek pomezního rozhodčího, pak jsme nedokázali využít závaru před hostující brankou. Patnáct minut před koncem jsme zahrávali rohový kop a Svaťa Macek hlavou srovnal. V těchto chvílích jsme soupeře hodně přehrávali a dočkali se vedoucí branky, kdy vše propálil Gábin David. Ke konci zápasu jsme mohli své vedení navýšit, nejprve byl v jasné šanci faulován Petr Hrbáček, nařízenou penaltu však neproměnil, brankář jeho slabou střelu chytil. V samotném závěru nám hodně zatrnulo, hosté házeli do našeho pokutového území dlouhý aut, situaci jsme ustáli. Na naší straně se na samotném konci mohl proslavit David Horák, míč ještě na naší polovině vypálil na branku, přinutil hostujícího brankáře k neuvěřitelnému sprintu, kterým chytil míč dle rozhodčích přesně na brankové čáře. To byl poslední okamžik zápasu, šlo o zajímavé utkání se šťastným koncem pro nás.

Tímto vítězstvím jsme získali další tři body do tabulky, přezimujeme na sedmém místě se ziskem 20 bodů.

Není to špatné umístění, ale přece jenom hodně mrzí především domácí prohry s Nenkovicemi a Svatobořicemi, i domácí remíza s Uhřicemi. Škoda těchto ztrát, ale i to se stává.

Děkujeme všem našim věrným fanouškům za přízeň a podporu. Doufáme, že i v jarní sezóně si najdete cestu na kostelecký stadion a budete nás podporovat v zápasech o mistrovské body.

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 118 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)