Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Uhřice-SK Kostelec 2:1 / 2:0/

Uhřice-SK Kostelec 2:1 / 2:0/

Sestava: Výstup Vlasta-Hochman Radek-Černý Jiří-Borkovec Pavel-Talaš Olin

Kotásek Mirek-Horák Dušan-Lochman Ondra-Horák David

David Gábin-Lochman Václav

Střídání: Hrbáček Petr za Ondru Lochmana

Lochman Jan za Horáka Dušana

Kvaltýn Jan za Horáka Davida

Dále byl připraven Zdeněk Křižka

Chyběli: Mukenšnábl Zdeněk-pracovní povinnosti

Hudec Josef , Cahlík Jan- zraněni,

Macek Svaťa, Bužek Radek-služební cesta

Střelec branky: Kvaltýn Jan,

 

Dnešní zápas se nám opět nepodařil a zase jsme vyšli bodově naprázdno. Přitom jsme nezačali špatně, prvních dvacet minut jsme soupeře zatlačili a měli i šance, dvakrát se v dobré střelecké pozici ocitl Gábin David, ale domácí brankář ho vychytal, v dobré  příležitosti byl i  Vašek Lochman, ale místo střely volil kličku a míč ztratil. V prvních dvaceti minutách jsme si vytvořili i dobré standartní situace, ale jejich realizace byla velice špatná. Dvakrát se to nepodařilo Ondrovi Lochmanovi a ani Mira Kotásek neřešil standartní situaci dobře. Po dvaceti minutách jsme však nepochopitelně přestali hrát a tím dostali našeho soupeře do hry. Domácí svou první velkou šanci ještě neproměnili, ale pak se dvakrát prosadili po standartních situacích. Nejdříve se pěknou střelou prezentovali z trestného kopu ze vzdálenosti cca 18 m a nedali Vlastovi v bráně šanci. O několik minut později zvýšili své vedení o dvě branky-špatně jsme pokryli domácí hráče při rohovém kopu a pro zcela volného hráče již nebyl problém dostat míč do sítě. Do konce poločasu se toho již   moc nestalo a tak domácí vedli v poločase 2:0.

O poločase jsme si řekli, že se pokusíme výsledek otočit a pokusíme se získat v Uhřicích body.První půl hodina druhého poločasu nám však nepřinesla žádnou vyloženou brankovou příležitost. Potom jsme posunuli do útoku Oldu Talaše a hráli na tři útočníky. Dostali jsme soupeře pod tlak, ale branku se nám stále nedařilo vstřelit. Naopak domácí se dostali do dobré brankové příležitosti, ale branku nedali. Snížili jsme v poslední minutě, kdy se v pokutovém území prosadil Jenda Kvaltýn. Domácí se snažili rozkouskovat hru střídáním, rozhodčí nastavoval tři minuty, v poslední minutě prodloužení jsme mohli vyrovnat-hlavičku Honzy Lochmana domácí brankář velmi dobrým zákrokem zlikvidoval. Je to škoda, vyrovnání jsme byli na dosah.

Dnešní soupeř nebyl špatný, ale určitě byl k poražení. Je škoda, že po dobrém začátku jsme přestali hrát a dovolili soupeři skórovat. Stále máme velké rezervy v útoku, jsme velmi málo produktivní a nedaří se nám střílet branky. Také bránění standartních situací, nám stále dělá problémy, opět jsme inkasovali z rohového kopu.

Ještě bych se rád zmínil o střídání Ondry Lochmana v průběhu prvního poločasu. Střídání nebylo z důvodu, že by hrál špatně, ale proto, že byl " zralý " na vyloučení. Hráč se nesmí nechat vyprovokovat a snažit se oplácet-a to jeho v případě bylo.

Svatopluk Macek - trenér

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 148 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)