Home Muži Uhřice-SK Kostelec 2:1 / 2:0/

Hudec Josef , Cahlík Jan- zraněni,

Macek Svaťa, Bužek Radek-služební cesta

Střelec branky: Kvaltýn Jan,

Dnešní zápas se nám opět nepodařil a zase jsme vyšli bodově naprázdno. Přitom jsme nezačali špatně, prvních dvacet minut jsme soupeře zatlačili a měli i šance, dvakrát se v dobré střelecké pozici ocitl Gábin David, ale domácí brankář ho vychytal, v dobré  příležitosti byl i  Vašek Lochman, ale místo střely volil kličku a míč ztratil. V prvních dvaceti minutách jsme si vytvořili i dobré standartní situace, ale jejich realizace byla velice špatná. Dvakrát se to nepodařilo Ondrovi Lochmanovi a ani Mira Kotásek neřešil standartní situaci dobře. Po dvaceti minutách jsme však nepochopitelně přestali hrát a tím dostali našeho soupeře do hry. Domácí svou první velkou šanci ještě neproměnili, ale pak se dvakrát prosadili po standartních situacích. Nejdříve se pěknou střelou prezentovali z trestného kopu ze vzdálenosti cca 18 m a nedali Vlastovi v bráně šanci. O několik minut později zvýšili své vedení o dvě branky-špatně jsme pokryli domácí hráče při rohovém kopu a pro zcela volného hráče již nebyl problém dostat míč do sítě. Do konce poločasu se toho již   moc nestalo a tak domácí vedli v poločase 2:0.

O poločase jsme si řekli, že se pokusíme výsledek otočit a pokusíme se získat v Uhřicích body.První půl hodina druhého poločasu nám však nepřinesla žádnou vyloženou brankovou příležitost. Potom jsme posunuli do útoku Oldu Talaše a hráli na tři útočníky. Dostali jsme soupeře pod tlak, ale branku se nám stále nedařilo vstřelit. Naopak domácí se dostali do dobré brankové příležitosti, ale branku nedali. Snížili jsme v poslední minutě, kdy se v pokutovém území prosadil Jenda Kvaltýn. Domácí se snažili rozkouskovat hru střídáním, rozhodčí nastavoval tři minuty, v poslední minutě prodloužení jsme mohli vyrovnat-hlavičku Honzy Lochmana domácí brankář velmi dobrým zákrokem zlikvidoval. Je to škoda, vyrovnání jsme byli na dosah.

Dnešní soupeř nebyl špatný, ale určitě byl k poražení. Je škoda, že po dobrém začátku jsme přestali hrát a dovolili soupeři skórovat. Stále máme velké rezervy v útoku, jsme velmi málo produktivní a nedaří se nám střílet branky. Také bránění standartních situací, nám stále dělá problémy, opět jsme inkasovali z rohového kopu.

Ještě bych se rád zmínil o střídání Ondry Lochmana v průběhu prvního poločasu. Střídání nebylo z důvodu, že by hrál špatně, ale proto, že byl " zralý " na vyloučení. Hráč se nesmí nechat vyprovokovat a snažit se oplácet-a to jeho v případě bylo.

Svatopluk Macek - trenér