Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži KEN Veselí-SK Kostelec 0:1 /0:0/

KEN Veselí-SK Kostelec 0:1 /0:0/

Sestava: Výstup Vlasta-Mukenšnábl Zdeněk-Černý Jiří-Borkovec Pavel-Hochman Radek

Kvaltýn Jan-Lochman Jan-Lochman Ondra-Lochman Václav

David Gábin-Horák Dušan

Střídání: Horák David za Vaška Lochmana

Kotásek Mirek za Jendu Kvaltýna

Hrbáček Petr za Dušana Horáka

Bužek Radek za Honzu Lochmana

Talaš Olin za Ondru Lochmana

Chyběli: Cahlík Jan, Hudec Josef  zranění

Macek Svaťa-povinnosti v FC Slovácko

Střelec branky: Gabriel David

 

Na KENU Veselí jsme uhráli velmi cenné tři body, které jsme moc potřebovali. Začátek zápasu cca 15 minut jsme však prospali a dovolili soupeři několik slibných brankových příležitostí, které naštěstí pro nás nevyužil. Špatně jsme obsazovali domácí útočníky, byli jsme hodně nedůrazní a nechávali domácím hodně prostoru. Po čtvrt hodině jsme se dostali přece jenom do hry, ale moc šancí jsme si nevypracovali. V dobrém úniku byl Vašek Lochman, ale míč si dal daleko od nohy a dostal se s ním až za brankovou čáru, o chvíli později mohl skórovat Gábin David,  jeho slabá střela z deseti metrů  domácího brankáře však nijak nevystrašila,, po chvíli opět Vašek -jeho hlavička po rohovém kopu minula branku. I když jsme měli optickou převahu, stále jsme museli být ve střehu, neboť soupeř hrozil z rychlých protiútoků. Oproti začátku utkání se však naše obrana zlepšila, soupeř už neměl tolik prostoru a se střelami ze střední vzdálenosti si Vlasta v brance poradil. Protože ani naši kluci již brankovou příležitost neměli, odcházeli jsme do kabin za bezbrankového stavu.

Druhý poločas jsme zahájili dobře, hráli jsme na polovině domácích a dostávali se před soupeřovu branku. Několik rodících se  příležitostí jsme nedotáhli do konce, kdy nám , jako již v předešlých zápasech, chyběla přesná finální přihrávka. Dvakrát zaváhal Gábin David, kdy místo přihrávky na volného Mirka Kotáska volil zbytečnou kličku a balon ztratil. Je to škoda, pokud by přihrával, mohl Kotas jít sám na domácího brankáře. Potom jsme se přece jenom dočkali a Gábin poslal náš tým do vedení. Po vstřelené brance jsme se  nepochopitelně zatáhli a hrálo se převážně na naší polovině. Tlak domácích  jsme však ustáli a v závěru utkání , kdy soupeř hrál vabank měli další brankové příležitosti. Technická střela Petra Hrbáčka z hranice velkého vápna minula jen o kousek branku, a ani Zdeněk Mukenšnábl svou šanci neproměnil. Střelu  cca z pěti metrů poslal vedle domácí branky. Domácí se dostali na konci zápasu také do nadějné situace, po rohovém kopu - naše obrana však střelu domácího útočníka z hranice penalty  zablokovala , odražený míč jsme uhráli a  mohli se radovat z vítězství.

Svatopluk Macek - trenér

 

 

 

 

Komentáře a dotazy k produktu  

 
0 #7 Mallory 2017-07-17 16:58
Hello guys! Who wants to meet me? I have profile at HotBabesCams.com, we can chat, you can watch me live for free, my nickname is Anemonalove: https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg , here is
my pic:

https://3.bp.blogspot.com/-u5pGYuGNsSo/WVixiO8RBUI/AAAAAAAAAFA/JWa2LHHFI2AkHParQa3fwwHhVijolmq8QCLcBGAs/s1600/hottest%2Bwebcam%2Bgirl%2B-%2BAnemonalove.jpg
Citovat
 
 
0 #6 TimothyRep 2017-06-30 23:10
301 Moved Permanently
More info...
Citovat
 
 
0 #5 Dannyvem 2017-06-15 00:00
Attention Required! | Cloudflare
Show more!..
Citovat
 
 
0 #4 2015-06-19 17:53
Simply just keep this within mind while you check out the Clash of
Clan cheats installation process.

My webpage :: clash of
clans review 2015: http://telechargerfarcry4.com
Citovat
 
 
0 #3 2015-06-11 18:03
Now, let's enter the true reason you came to the page, to achieve the best
Clash of Clans strategies right during your finger tips.


Also visit my web page clash
of clans strategy attack town hall level 7: http://telechargerfarcry4.com
Citovat
 
 
0 #2 2015-05-31 06:03
Nun hat person mit zumeist leichten Gegnern inside of Clash of
Clans mit geringer Verteidigung zu tun.

My web site - gemmes
gratuit et facile: http://telechargerfarcry4.com
Citovat
 
 
0 #1 2015-05-27 08:48
Hi, every time i used to check blog posts here early in the daylight, since i like to learn more and more.


My weblog :: clash of clans
tips pdf: http://telechargerfarcry4.com
Citovat
 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 79 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)