Bleskovky

 

http://bit.ly/Podporuji-SK-Kostelec


Podporuj SK Kostelec nákupem hraček, parfémů, oblečení na svém oblíbeném Eshopu.
Řekněte i svým známým a kamrádům.

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

So, srpen 26, 2017
Šardice - Bojanovice :
Mikulčice - Kostelec :
Ne, srpen 27, 2017
Žarošice - Ždánice :
Bukovany - Radějov :
Lipov - Poddvorov :
Nenkovice - Dambořice :
Vnorovy - Svatobořice :
Home Muži Svatobořice-SK Kostelec 0:1 /0:0/

Svatobořice-SK Kostelec 0:1 /0:0/

Sestava: Výstup Vlasta-Mukenšnábl Zdeněk-Bužek Radek-Borkovec Pavel-Talaš Olin

Hochman Radek-Horák Dušan-Černý Jiří-Horák David

Lochman Václav-Gábin David

Střídaní: Honza Lochman za Jirku Černého / zranění/

Kotásek Mirek za Zdenka Mukenšnábla / zranění/

Jenda Kvaltýn za Vaška Lochmana

Dále byl připraven: Křižka Zdeněk

Chyběli: Hrbáček Petr, Cahlík Jan, Hudec Josef - zranění

Lochman Ondra-účast na svatbě

Macek Svaťa - karetní trest

Střelec branky: Borkovec Pavel

 

V dnešním zápase jsme po tragickém výkonu s Dambořicemi malinko pozměnili sestavu. Na místo stopera se postavil Radek Bužek a do zálohy se z postu obránce posunull Radek Hochman. V tomto zápase jsme chtěli dokázat , že fotbal hrát umíme a nechybí nám bojovnost a nasazení. Můžeme říct, že se nám to podařilo, i když fotbalově to ještě občas skřípalo.

Podle mého názoru jsme si vítězství zasloužili, v celém zápase jsme měli více ze hry a domácí hráče nepouštěli do vyložených brankových příležitostí. V prvním poločase měli domácí dvě vážnější šance. První , když Radek Bužek nešťastně nastřelil v naší šestnástce Zd. Mukenšnábla,odražený míč však domácí hráč vystřelil vedle naší branky, druhou šanci měli domácí po přímém kopu, prudkou střelu však Vlasta zlikvidoval. My jsme v prvním poločase také měli brankové příležitosti, dvakrát byl v šanci Vašek Lochman, ale v obou případech špatně zpracoval míč a domácí se ubránili. Umístěnou střelu Gábina z hranice šestnactky vytáhl domácí gólman. Obě mužstva bojovala a někdy se objevily zbytečně tvrdé zákroky. Z důvodu zranění jsme museli v poločase střídat Jirku Černého a Zdenka Mukenšnábla.

Druhý poločas již byl herně vyrovnanější, domácí však žádnou větší šanci neměli, měli výhodu několika trestných kopů z hranice cca 20 m, ale jejich provedení moc nezvládli. I naši kluci se dostávali před branku domácích, ale stále jsme nebyli schopni vstřelit branku. Vašek Lochman sám před gólmanem, ten mu včasným vyběhnutím  šanci zlikvidoval. Dočkali jsme se v 65 minutě-Olda Talaš zahrával z levé strany nepřímý kop, který prodloužil Gábin a Pája hlavou otevřel skóre. Domácí se snažili vyrovnat, ale jednou zakončení řešili špatnou přihrávkou a v závěru zápasu při nás stálo štěstí-střela domácího hráče skončila na břevně naší branky. Této akci předcházel samostatný únik Gábina, který však domácího brankáře nepřekonal.

Myslím, že jsme si vítězství zasloužili, měli jsme i štěstí, ale to k fotbalu patří.

Stínem utkání bylo nejen zranění našich dvou hráčů, ale i vyloučení Radka Hochmana, který obdržel dvakrát žlutou kartu za faul. Podle mě, vyloučení přísné, ale s tím nic neuděláme. Důležité je, že jsme získali tři body a hlavně kluci ukázali , že umí dát do zápasu i srdíčko, které nám v některých zápasech chybělo.

Svatopluk Macek-trenér

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 133 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Nenkovice Nenkovice6
Poddvorov Poddvorov6
Svatobořice Svatobořice3
Žarošice Žarošice3
Dambořice Dambořice3
Bojanovice Bojanovice3
Vnorovy Vnorovy3
Šardice Šardice3
Ždánice Ždánice3
10  Bukovany Bukovany1
11  Lipov Lipov1
Radějov Radějov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice9
Nenkovice Nenkovice9
Šardice Šardice7
Svatobořice Svatobořice6
Bojanovice Bojanovice6
Poddvorov Poddvorov6
Dambořice Dambořice4
Radějov Radějov4
Vnorovy Vnorovy4
10  Ždánice Ždánice3
11  Bukovany Bukovany1
12  Lipov Lipov1
13  Mikulčice Mikulčice0
14  Kostelec Kostelec0
   B
Žarošice Žarošice6
Šardice Šardice4
Bojanovice Bojanovice3
Nenkovice Nenkovice3
Radějov Radějov3
Svatobořice Svatobořice3
Dambořice Dambořice1
Vnorovy Vnorovy1
Ždánice Ždánice0
10  Bukovany Bukovany0
11  Mikulčice Mikulčice0
12  Poddvorov Poddvorov0
13  Lipov Lipov0
14  Kostelec Kostelec0

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Jakub Křižka
Jakub Křižka
... bude mit 26 let
za 2 dnů
24. únor 2018
(* 24.02.1992)