Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži Svatobořice-SK Kostelec 0:1 /0:0/

Svatobořice-SK Kostelec 0:1 /0:0/

Sestava: Výstup Vlasta-Mukenšnábl Zdeněk-Bužek Radek-Borkovec Pavel-Talaš Olin

Hochman Radek-Horák Dušan-Černý Jiří-Horák David

Lochman Václav-Gábin David

Střídaní: Honza Lochman za Jirku Černého / zranění/

Kotásek Mirek za Zdenka Mukenšnábla / zranění/

Jenda Kvaltýn za Vaška Lochmana

Dále byl připraven: Křižka Zdeněk

Chyběli: Hrbáček Petr, Cahlík Jan, Hudec Josef - zranění

Lochman Ondra-účast na svatbě

Macek Svaťa - karetní trest

Střelec branky: Borkovec Pavel

 

V dnešním zápase jsme po tragickém výkonu s Dambořicemi malinko pozměnili sestavu. Na místo stopera se postavil Radek Bužek a do zálohy se z postu obránce posunull Radek Hochman. V tomto zápase jsme chtěli dokázat , že fotbal hrát umíme a nechybí nám bojovnost a nasazení. Můžeme říct, že se nám to podařilo, i když fotbalově to ještě občas skřípalo.

Podle mého názoru jsme si vítězství zasloužili, v celém zápase jsme měli více ze hry a domácí hráče nepouštěli do vyložených brankových příležitostí. V prvním poločase měli domácí dvě vážnější šance. První , když Radek Bužek nešťastně nastřelil v naší šestnástce Zd. Mukenšnábla,odražený míč však domácí hráč vystřelil vedle naší branky, druhou šanci měli domácí po přímém kopu, prudkou střelu však Vlasta zlikvidoval. My jsme v prvním poločase také měli brankové příležitosti, dvakrát byl v šanci Vašek Lochman, ale v obou případech špatně zpracoval míč a domácí se ubránili. Umístěnou střelu Gábina z hranice šestnactky vytáhl domácí gólman. Obě mužstva bojovala a někdy se objevily zbytečně tvrdé zákroky. Z důvodu zranění jsme museli v poločase střídat Jirku Černého a Zdenka Mukenšnábla.

Druhý poločas již byl herně vyrovnanější, domácí však žádnou větší šanci neměli, měli výhodu několika trestných kopů z hranice cca 20 m, ale jejich provedení moc nezvládli. I naši kluci se dostávali před branku domácích, ale stále jsme nebyli schopni vstřelit branku. Vašek Lochman sám před gólmanem, ten mu včasným vyběhnutím  šanci zlikvidoval. Dočkali jsme se v 65 minutě-Olda Talaš zahrával z levé strany nepřímý kop, který prodloužil Gábin a Pája hlavou otevřel skóre. Domácí se snažili vyrovnat, ale jednou zakončení řešili špatnou přihrávkou a v závěru zápasu při nás stálo štěstí-střela domácího hráče skončila na břevně naší branky. Této akci předcházel samostatný únik Gábina, který však domácího brankáře nepřekonal.

Myslím, že jsme si vítězství zasloužili, měli jsme i štěstí, ale to k fotbalu patří.

Stínem utkání bylo nejen zranění našich dvou hráčů, ale i vyloučení Radka Hochmana, který obdržel dvakrát žlutou kartu za faul. Podle mě, vyloučení přísné, ale s tím nic neuděláme. Důležité je, že jsme získali tři body a hlavně kluci ukázali , že umí dát do zápasu i srdíčko, které nám v některých zápasech chybělo.

Svatopluk Macek-trenér

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 52 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)