Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži SK Kostelec-Bzenec B 2:1 / 0:1/

SK Kostelec-Bzenec B 2:1 / 0:1/

Sestava: Vlasta Výstup-Zdeněk Mukenšnábl-Bužek Radek-Borkovec Pavel-Černý Jiří

Hochman Radek-Horák Dušan-Ondra Lochman-Horák Dušan

David Gábin-Lochman Vašek

Střídání: Kotásek Mirek za Davida Horáka

Kvaltin Jenda za Ondru Lochmana

Lochman Honza za Dušana Horáka

Křižka Zdeněk za Vaška Lochmana

Chyběli: Hudec Pepa, Cahlík Jan - zraněni,

Hrbáček Petr-nemoc

Macek Svaťa, Talaš Olin-karetní trest,

branky: Václav Lochman, Ondra Lochman,

 

První poločas nebyl z naší strany dobrý. Snad jen první čtvrthodina  snese přísnější měřítko. První náznak naší šance byl hned na začátku zápasu, Vašek Lochman zatáhl míč po levé straně, ale špatně přihrál , o chvíli později  David Horák nedal dobrou přihrávku na volného Gábina Davida. Po rohovém kopu se ocitl v šanci Radek Hochman, ale míč podběhl. Po prvních patnácti minutách jsme nepochopitelně přestali hrát, snad v domnění, že se soupeř porazí sám, Chyběl nám pohyb, důraz a bojovnost. Především ve středu zálohy jsme nechávali soupeři hodně volného prostoru. Hosté hráli jednoduchý fotbal, dlouhými míči hledali své útočníky. V závěru zápasu jsme chybovali ve středu hřiště, ztratili míč a z následného protiútoku inkasovali.

Druhý poločas již byl z naší strany o poznání lepší, zvýšili jsme pohyb a začali soupeře přehrávat. Hodně se zlepšil střed zálohy a především Ondra Lochman. První svou velkou příležitost Vašek Lochman ještě neproměnil, dostal přihrávku od Gábina, ale branku minul. Z následné akce již byl úspěšný, střelou podél brankáře srovnal stav zápasu. Stále jsme útočili, svou šanci neproměnil Gábin, ani David Horák. Druhé branky jsme se přece jenom dočkali, Gábin z pravé strany poslal centr do vápna a Ondra Lochman krásnou hlavičkou nás poslal do vedení. Posledních deset minut jsme se však museli obávat o vítězství, hosté měli několik dobrých příležitostí ze standartních situací, ale branku nevstřelili.

Zápas jsme dotáhli do vítězného konce, díky zlepšení ve  druhém poločase. Trochu mě mrzí závěr zápasu, kdy jsme dovolili soupeři několik zajímavých situací. Za tohoto stavu jsme měli více podržet míč a neumožnit soupeři hrát před naší brankou.

Svatopluk Macek-trenér

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 64 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)