Bleskovky

Dolní Bojanovice - Kostelec

25.3.218 v 15.00

 

Příští zápas muži

This current season is over!

Výsledky okresního přeboru

Home Muži SK Kostelec-Lovčice 2:1 /2:0/

SK Kostelec-Lovčice 2:1 /2:0/

Sestava: Výstup Vlasta-Mukenšnábl Zdeněk-Černý Jiří-Borkovec Pavel-Hochman Radek

Kotásek Mirek-Horák Dušan-Lochman Jan-Horák David

David Gábin-Lochman Ondra

Dále byli připraveni: Hudec Pepa - současně griloval pašíka

Kvaltin Jan, Křižka Zdeněk, Fukan Milan,

Chyběli: Cahlík Jan, Talaš Olin - zranění,

Bužek Radek - dovolená

Hrbáček Petr-pracovní povinnosti,

Svaťa Macek, Lochman Václav-dlouhodobě

Střídání: Kvaltin Jenda za Mirka Kotáska

Fukan Milan za Honzu Lochmana

Křižka Zdeněk za Ondru Lochmana

Branky: Ondra Lochman, Gábin David

 

Utkání mělo slavnostní úvod. Vedení fotbalového oddílu i spoluhráči  poděkovali a rozloučili se se Zdenkem Křižkou a Milanem Fukanem, kteří ukončili svoji dlouhou fotbalovou kariéru. Pro SK Kostelec odváděli dobré výkony jak na hřišti tak v kabině. Kluci děkujeme a vždy budete v našem kolektivu vítáni.                                                                                                       Poděkování patří i Vlastovi Výstupovi, který ,po zranění obou našich brankářů, byl ochoten nám pomoct, i když už ukončil svou fotbalovou kariéru.

 

V posledním zápase jsme přivítali Lovčice, kteří si zajistili postup již několik kol před koncem. Lovčicím přejeme, aby se jim v I. B dařilo. Prvních patnáct minut jsme měli ze soupeře velký respekt a tahali za kratší konec. Špatně jsme napadali, byli málo důrazní v osobních soubojích. Pak jsme se hodně zlepšili a začali soupeře přehrávat. První naši velkou šanci měl Gábin David, po centru Ondry Lochmana krásně hlavičkoval, ale hostující brankář jeho šanci zlikvidoval. Další střelu Gábina zastavila branková konstrukce. V těchto chvílích bylo utkání také hodně nervózní, nejdříve hráč soupeře velmi nevybíravě fauloval Dušana Horáka a dostal červenou. Po chvíli byl zase velmi tvrdě až zákeřně faulován Gábin David, hráč Lovčic obdržel jen žlutou kartu. To už naši hráči neunesli, Dušan Horák strčil ? do soupeře a Pája, který situaci zachraňoval obdržel červenou a byl vyloučen. Po těchto incidentech se hra uklidnila a naši kluci zbytek prvního poločasu odehráli velmi dobře. Ve velké příležitosti se ocitl David Horák, sám před brankářem ukvapeně vystřelil a branku netrefil. Pak však přišli naše krásné akce s gólovým zakončením. První branku vstřelil Ondra Lochman, který dostal krásnou přihrávku od Mirka Kotáska, druhou Gábin David, kterého uvolnil Radek Hochman. Poločas jsme vyhráli 2:0.

Do druhého poločasu hosté vystřídali několik hráčů a byli lepším mužstvem. My jsme moc možností na střídání neměli. Spoléhali jsme na rychlé brejky, ale ať už Ondra Lochman nebo Mirek Kotásek je nedotáhli do konce. Většinu druhého poločasu se hrálo na naší polovině, musím pochválit naši obranu, která nepouštěla soupeře do šancí, pokud něco prošlo to pochytal spolehlivý Vlasta Výstup,  v jednom případě mu pomohla tyč. Soupeř snížil asi deset minut před koncem, kdy jejich hráč cca z 25 metrů trefil krásnou střelou šibenici naší branky. Ihned po rozehrání jsme měli obrovskou příležitost, kluci si všimli hodně vysunuté obrany hostí a Gábin poslal do samostatného úniku Milana Fukana, u kterého se pravděpodobně projevila dlouhodobá absence a svůj samostatný únik nezakončil.

Za dnešní výkon musím pochválit všechny hráče jak za bojovnost tak i předvedenou hru. Dokázali, že umí bojovat a jsou schopni nechat na hřišti vše co v nich je.. Škoda jen velmi přísného vyloučení Pavla Borkovce.

Tímto zápasem jsme ukončili fotbalový ročník 2014/2015. Děkujeme všem našim fanouškům za přízeň, a již se těšíme na nový ročník 2015/2016. Doufáme, že nám i nadále budete fandit a my budeme předvádět dobré výkony:

V ročníku 2014/2015 jsme obsadili 4 místo se ziskem 40 bodů a skore 52:44. Historie se sice na to ptát nebude, ale jeden zápas - v Mikulčicích jsme vyhráli kontumačně, díky špatné registraci domácího hráče, na hřišti jsme prohráli 4:1, což by znamenalo 6. místo se ziskem 37 bodů a skore 50:48.

Svatopluk Macek-trenér

 

 

 

 

 

 

 

Přidat komentář

Bezpečnostní kód
Obnovit

Kdo je Online

Máme hostů: 84 připojeno

Podpoř SK Kostelec

podporuj SK

Navigace

-------------------------
Tabulka
Výsledky
Křížová tabulka
Los soutěže
Graf vývoje pořadí
Statistika
--------Tipovačka----------

SK Kostelec na Facebooku

Tabulka muži


okresní přebor 2017/2018
  Doma  CelkemVenku
   B
Šardice Šardice21
Bojanovice Bojanovice21
Ždánice Ždánice18
Nenkovice Nenkovice18
Vnorovy Vnorovy17
Poddvorov Poddvorov13
Lipov Lipov11
Radějov Radějov11
Bukovany Bukovany11
10  Svatobořice Svatobořice10
11  Žarošice Žarošice10
12  Dambořice Dambořice8
13  Mikulčice Mikulčice5
14  Kostelec Kostelec4
   B
Šardice Šardice34
Vnorovy Vnorovy29
Nenkovice Nenkovice25
Bojanovice Bojanovice24
Svatobořice Svatobořice24
Ždánice Ždánice23
Dambořice Dambořice22
Žarošice Žarošice22
Poddvorov Poddvorov22
10  Radějov Radějov17
11  Lipov Lipov15
12  Bukovany Bukovany15
13  Mikulčice Mikulčice11
14  Kostelec Kostelec10
   B
Dambořice Dambořice14
Svatobořice Svatobořice14
Šardice Šardice13
Vnorovy Vnorovy12
Žarošice Žarošice12
Poddvorov Poddvorov9
Nenkovice Nenkovice7
Radějov Radějov6
Mikulčice Mikulčice6
10  Kostelec Kostelec6
11  Ždánice Ždánice5
12  Lipov Lipov4
13  Bukovany Bukovany4
14  Bojanovice Bojanovice3

Tým muži

asistent
trenér
útočník
záložník
obránce
brankař

Narozeniny

Ondra Lochman
Ondra Lochman
... bude mit 32 let
za 8 dnů
01. říjen 2018
(* 01.10.1986)